Login Notify (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Created
kk: Құрылған

en: Roles
kk: Рөлдер

en: locked
kk: бұғатталған
