Login Notify (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Roles
km: តួនាទី​

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក

en: locked
km: ជាប់សោ

en: E-mails
km: អ៊ីមែល​
