Login Notify (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Lock
kn: ಲಾಕ್ ಮಾಡು
