Login Notify (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: locked
ku: کلیل دراوە

en: E-mails
ku: ئیمێلەکان
