Login Notify (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: locked
lt: užrakinta

en: Remember me
lt: Prisiminti mane

en: Lock
lt: Užrakints

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai
