Login Notify (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Browser
mn: Хөтөч
