Login Notify (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: locked
mr: कुलुपबंद
