Login Notify (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ

en: E-mails
my: အီးမေးလ်
