Login Notify (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Subject
ne: विषय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Roles
ne: भूमिका
