Login Notify (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Roles
nl: Rollen

en: IP Address
nl: IP-adres

en: locked
nl: vergrendeld

en: Remember me
nl: Onthoud mij

en: You have been logged out.
nl: U bent uitgelogd.

en: Lock
nl: Vergrendel
