Login Notify (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Roles
nn: Roller
