Login Notify (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Subject
oc: Objècte

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Roles
oc: Ròtles

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Browser
oc: Navigador

en: locked
oc: verrolhat

en: E-mails
oc: Corrièrs electronics
