Login Notify (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
