Login Notify (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Subject
pl: Tytuł

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Created
pl: Utworzono

en: Roles
pl: Role

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: locked
pl: zablokowany

en: current
pl: bieżące

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Lock
pl: Zablokuj

en: E-mails
pl: E-maile
