Login Notify (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Browser
ps: لټونى (browser)
