Login Notify (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Roles
ro: Roluri

en: IP Address
ro: Adresă IP

en: locked
ro: blocat

en: Lock
ro: Blocat
