Login Notify (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Subject
ru: Тема

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Save
ru: Сохранить

en: Created
ru: Создано

en: Roles
ru: Роли

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Browser
ru: Браузер

en: locked
ru: заблокировано

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Remember me
ru: Запомнить меня

en: Lock
ru: Заблокировать

en: E-mails
ru: Электронная почта

en: Last Access
ru: Последний вход
