Login Notify (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon
