Login Notify (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
