Login Notify (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Subject
sl: Zadeva

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Roles
sl: Vloge

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Browser
sl: Brskalnik

en: locked
sl: zaklenjeno
