Login Notify (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Subject
sq: Subjekti

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Created
sq: Krijuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Browser
sq: Shfletuesi

en: locked
sq: bllokuar
