Login Notify (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Body
te: వివరము

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Subject
te: విషయం

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Roles
te: పాత్రలు

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Browser
te: విహారిణి
