Login Notify (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: IP Address
th: หมายเลข IP

en: locked
th: ถูกล็อค
