Login Notify (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
