Login Notify (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subject
uk: Тема

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Created
uk: Створено

en: Roles
uk: Ролі

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Browser
uk: Браузер

en: locked
uk: заблоковано

en: current
uk: поточне

en: Remember me
uk: Запам'ятати мене

en: Lock
uk: Заблокувати

en: E-mails
uk: Електронні листи

en: unlock
uk: розблокувати

en: All authenticated users
uk: Всі авторизвані користувачі

en: lock
uk: заблокувати
