Login Notify (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Subject
ur: موضوع

en: Edit
ur: تدوین

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں
