Login Notify (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Roles
vi: Vai trò

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: locked
vi: đã bị khóa

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: Remember me
vi: Ghi nhớ mật khẩu

en: Lock
vi: Khoá

en: E-mails
vi: Thư điện tử
