Login Notify (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Body
ar: المتن

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Roles
ar: الأدوار

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Browser
ar: المتصفّح

en: locked
ar: مغلق

en: E-mails
ar: بريد إلكتروني
