Login Notify (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Created
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Browser
az: Brauzer
