Login Notify (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Created
be: Створана

en: Roles
be: Ролі

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: Browser
be: Браўзер

en: locked
be: заблакавана

en: E-mails
be: Электронная пошта
