Login Notify (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Subject
da: Emne

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Created
da: Oprettet

en: Roles
da: Roller

en: IP Address
da: IP-adresse

en: locked
da: låst

en: Remember me
da: Husk mig

en: Lock
da: Lås
