Login Notify (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Subject
et: Teema

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Created
et: Loodud

en: Roles
et: Rollid

en: Browser
et: Brauser

en: locked
et: lukustatud

en: Lock
et: Lukusta

en: E-mails
et: E-kirjad
