Login Notify (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Created
eu: Sortua

en: Roles
eu: Zereginak

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Browser
eu: Nabigatzailea

en: locked
eu: blokeatuta

en: Remember me
eu: Ni gogoratu

en: Lock
eu: Blokeatu

en: E-mails
eu: E-postak
