Login Notify (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Subject
fa: موضوع

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Browser
fa: مرورگر

en: locked
fa: قفل شده

en: Remember me
fa: مرا به خاطر داشته باش

en: E-mails
fa: پست‌های الکترونیکی
