Login Notify (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Body
he: תוכן

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Subject
he: נושא

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Created
he: נוצר

en: Roles
he: תפקידים

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Browser
he: דפדפן

en: locked
he: נעול

en: E-mails
he: כתובות דוא"ל
