Login Notify (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Browser
hu: Böngésző

en: locked
hu: zárolt

en: User Agent
hu: Böngésző

en: current
hu: jelenlegi

en: Remember me
hu: Bejelentkezve maradok

en: Lock
hu: Lezárás

en: E-mails
hu: E-mailek

en: unlock
hu: zárolás feloldása

en: Last Access
hu: Utolsó tevékenység

en: lock
hu: zárolás
