Login Notify (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Body
id: Isi

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Subject
id: Judul

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: Roles
id: Peran

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Browser
id: Peramban

en: locked
id: terkunci

en: Remember me
id: Ingat saya

en: Lock
id: Kunci

en: E-mails
id: E-mail
