Login Notify (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Body
it: Corpo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Subject
it: Oggetto

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Created
it: Creato

en: Roles
it: Ruoli

en: IP Address
it: Indirizzo IP

en: locked
it: bloccato

en: Lock
it: Bloccare

en: E-mails
it: E-mail
