Login Notify (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Body
ja: 本文

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Subject
ja: 件名

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: Browser
ja: ブラウザー

en: locked
ja: 固定

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Lock
ja: ロック

en: E-mails
ja: メール
