Login Notify (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Browser
lv: Pārlūks

en: locked
lv: slēgts

en: E-mails
lv: E-pasti
