Login Notify (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Subject
mg: Lohahevitra
