Login Notify (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Subject
pt: Assunto

en: Edit
pt: Editar

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Created
pt: Criado

en: Roles
pt: Papéis

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Browser
pt: Navegador

en: locked
pt: bloqueado

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: current
pt: atual

en: Remember me
pt: Lembrar-me

en: Lock
pt: Travar

en: E-mails
pt: Emails

en: unlock
pt: desbloquear

en: All authenticated users
pt: Todos usuários autenticados
