Login Notify (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Subject
sk: Predmet

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: locked
sk: zamknuté

en: Remember me
sk: Zapamätaj si ma

en: E-mails
sk: E-maily
