Login Notify (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Roles
sr: Улоге
