Login Notify (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Created
sv: Skapad

en: Roles
sv: Roller

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Browser
sv: Webbläsare

en: locked
sv: låst

en: Remember me
sv: Kom ihåg mig

en: Lock
sv: Lås

en: E-mails
sv: E-postmeddelanden
