Login Notify (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Browser
ta: உலவி

en: locked
ta: பூட்டிய

en: Lock
ta: பூட்ட

en: E-mails
ta: மின்னஞ்சல்கள்
