Login Notify (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Subject
tr: Konu

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Roles
tr: Roller

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: locked
tr: kilitli

en: Lock
tr: Kilitle

en: E-mails
tr: E-posta
