Login one time (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Front page
am: ፊት ገፅ
