Login one time (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: Subject
fa: موضوع

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Front page
fa: صفحه اول

en: E-mail settings
fa: تنظیمات پست الکترونیکی

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: User page
fa: صفحه ی کاربر

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
fa: شما از پیوند یک‌بارمصرف ورود برای یک حساب مسدود استفاده نموده‌اید.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از پیوند یکبار مصرف ورود در %timestamp استفاده نمود.

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: Current page
fa: صفحه جاری
