Login one time (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: user
fr: utilisateur

en: Subject
fr: Objet

en: Available variables are:
fr: Les variables disponibles sont :

en: Global settings
fr: Paramètres globaux

en: Front page
fr: Page d'accueil

en: E-mail settings
fr: Paramètres de courriel

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: User page
fr: Page d'utilisateur

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
fr: Vous avez tenté d'utiliser un login unique pour un compte qui a été bloqué.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fr: L'utilisateur %name a utilisé un lien de connexion temporaire à %timestamp.

en: Listed
fr: Listé

en: Path settings
fr: Paramètres de chemin

en: Autocomplete textfield
fr: Champ de texte avec autocomplétion

en: Current page
fr: Page courante
